WhoWorks.At powie, który ze znajomych pracuje na odwiedzanej stronie

Developer John Britton stworzył rozszerzenie do przeglądarki Chrome. Na podstawie twoich kontaktów z serwisu LinkedIn określi ono, który z twoich znajomych pracuje na właśnie odwiedzanej stronie internetowej.

Po zainstalowaniu rozszerzenia WhoWorks.At, wykorzysta ono dane z konta LinkedIn i podpowie, kto z naszych znajomych jest pracownikiem serwisu lub strony internetowej, którą właśnie odwiedzamy.

Po kliknięciu na ikonę rozszerzenia w przeglądarce, wyświetlana jest lista osób z kontaktów LinkedIn, które są pracownikami danej strony internetowej np. Facebooka lub Google. Można także ustalić, by wyświetlane były tylko osoby aktualnie przyjęte do pracy lub awansowane.

TechCrunch.com podaje, że John Britton, twórca WhoWorks.At chce, by w przyszłości jego produkt nie był zależny tylko od LinkedIn. Ma zamiar zintegrować swoją usługę z serwisem Facebook oraz Rapportive, który był dla niego inspiracją.

Oprócz tego, w przyszłości, możliwe ma być oznaczanie kontaktów gwiazdkami, pokazywanie ostatnich rozmów z Gmaila oraz dodawanie notatek do każdego kontaktu, co może się przydać pracownikom działu kadr. Na razie WhoWorks.At znajduje się w fazie beta.