Weltbild.pl - nowa strona internetowa sklepu kdc.pl

Weltbild Polska, jedna z czołowych firm na rynku księgarskim, w czerwcu uruchomiła nową stronę internetową, która ma całkowicie zastąpić witrynę sklepu kdc.pl.

Weltbild.pl - nowa strona internetowa sklepu kdc.pl
Weltbild.pl

Na Weltbild.pl można zakupić produkty w takich kategoriach jak: książki, filmy, muzyka, dekoracje, dom, ogród technika, zabawki, zdrowie, moda, uroda oraz podręczniki.

Weltbild Polska - jeden z głównych rozgrywających na rynku księgarskim w Polsce

Weltbild Polska to drugi, największy sprzedawca książek w Polsce, jeden z największych sklepów wysyłkowych, trzecia co do wielkości sieć księgarska i właściciel wydawnictwa Świat Książki.

- Kiedy startowaliśmy z projektem nowej strony i całym przedsięwzięciem rebrandingu, wiele osób było nastawionych bardzo sceptycznie. Okazuje się, że niesłusznie - nowa nazwa nie wywołuje żadnych negatywnych skojarzeń, a nasi użytkownicy nie mają problemu z wpisywaniem adresu Weltbild.pl - powiedział Paweł Wojciechowski z Weltbild Polska.

Nowa witryna - nowa jakość

Nowa witryna Weltbild.pl zapewnia lepszą prezentację towarów - duży nacisk został postawiony na zdjęcia. Poprawiono też znacznie wewnętrzną wyszukiwarkę produktów w serwisie. Prosty układ strony i intuicyjna nawigacja mają sprawić, że Weltbild.pl będzie witryną przyjazną dla użytkownika.

Kdc.pl na Weltbild.pl - słuszna zmiana?

Decyzja o zmianie nazwy witryny wydaje się słuszna - już w sierpniu Weltbild.pl ma odnotować oglądalność powyżej miliona unikalnych użytkowników. Do takiego zainteresowania klientów serwisem przyczynić ma się rynek podręczników szkolnych. Warto zaznaczyć, że Weltbild.pl to aktualnie trzeci najbardziej popularny sklep internetowy w branży - przed nim są tylko Merlin i Empik.

Źródło: Weltbild Polska