Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

WP.pl razem z Polsatem, czyli telewizja w internecie

Zamiast walki między starym a nowym medium doszło do porozumienia: telewizja w internecie, internet w telewizji to nowe przedsięwzięcie, które połączyło Wirtualną Polskę z Polsatem. Portal razem ze stacją telewizyjną będą wspólnie przygotowywać i publikować multimedialne informacje. A to oznacza, że pewnie jeszcze mocniej zaiskrzy między WP a Onetem.

W wyniku współpracy WP i Polsatu uruchomiony został serwis Wydarzenia.wp.pl. Przygotowywany jest zarówno przez dziennikarzy telewizyjnych jak i redakcję informacji Wp.pl. W tym dziale portal publikuje multimedialne treści, użytkownicy mogą na bieżąco oglądać najświeższe informacje i od razu je komentować na stronie. Co więcej, w portalu publikowane są też materiały, które zostały przygotowane przez ekipę Wiadomości Polsatu, ale nie były wyemitowane na antenie.

"Podpisanie tej umowy to początek procesu wzbogacania serwisów Wirtualnej Polski o treści multimedialne, w której to dziedzinie WP dzięki współpracy z Polsatem ma zamiar zostać liderem" - powiedział Tomasz Woźniak, dyrektor programowy WP.pl

Pomysłodawcą projektu jest WP.pl. Współpraca ma mieć charakter symbiozy: WP otrzymuje multimedialne treści, a Polsat sposób na dotarcie do kilku milionów internautów i promocję Wydarzeń. Oba podmioty będą prowadzić też wzmożone działania promocyjne.

"Zależy nam nie tylko na promocji "Wydarzeń", ale również na zwiększeniu świadomości marki" - zaznaczył Tomasz Lis, członek zarządu ds. programowych - "Chcemy pokazać, że Polsat to nowoczesna telewizja, która dociera do najbardziej aktywnych widzów i użytkowników internetu"

Alians WP.pl i Polsatu z pewnością umocni pozycję portalu. Bardzo prawdopodobne jest też to, że dojdzie do ostrzejszej konkurencji z Onetem, który ma za sobą telewizję TVN.