WP a ulga budowlana

Pasaż Finansowy Wirtualnej Polski zareagował na likwidację ulgi budowlanej i pośredniczy w „ulgowym” przyznawaniu kredytów mieszkaniowych.

Serwis na swoich stronach udostępnia ofertę kredytów mieszkaniowych. Użytkowników, którzy za pośrednictwem WP skorzystają z usług GE Banku Mieszkaniowego oraz Deutsche Bank 24 obejmuje do końca roku promocja tych usług.

Promocje banków stwarzają możliwość obniżenia kosztów finansowania i obejmują

zwolnienie z opłaty aplikacyjnej za rozpatrzenie wniosku, prowizji bankowej za udzielenie kredytu oraz prowizji za wycenę nieruchomości przeprowadzaną przez GE Bank Mieszkaniowy, a także z opłaty za wcześniejszą spłatę kredytu oferuje GE Bank Mieszkaniowy.

Te warunki pozostaną aktualne do końca br. i dotyczą wszystkich klientów kredytów na cele mieszkaniowe GE Bank Mieszkaniowy (kredyt budowlano-hipoteczny, hipoteczny, pożyczka hipoteczna, program kredytowania budownictwa szkieletowego), którzy prześlą zgłoszenie zainteresowania kredytem za pośrednictwem Pasażu Finansowego WP. Osoby te nie zapłacą również składki obowiązkowego ubezpieczenia nieruchomości w pierwszym roku, pod warunkiem wykupu ubezpieczenia w GE Bank Mieszkaniowy. Kredytobiorca, wraz z umową, otrzyma też kupony rabatowe na zakup produktów i usług związanych z wykończeniem i wyposażeniem mieszkania.

Obniżoną o 0,5% marżę dla kredytu w CHF otrzymają natomiast osoby, które do końca roku zamówią poprzez Pasaż Finansowy kredyt mieszkaniowy Deutsche Bank 24. Obniżka dotyczy prowizji dla kredytów we wszystkich walutach.