WOŚP na Allegro

Po raz dziesiąty wystartował oficjalny serwis Aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W XVIII Finale Allegor pomaga fundacji Jurka Owsiaka zbierać pieniądze na wczesne wykrywanie nowotworów u dzieci. To kolejny Finał poświęcony onkologii dziecięcej.

Ofiarowane przedmioty można bezpłatnie wystawiać na aukcje przez ponad dwa miesiące: od 2 grudnia 2009 r. do 6 lutego 2010 r. Serwis zakończy swoją działalność 20 lutego.

Użytkownicy Allegro zalogują się do serwisu Aukcje WOŚP za pomocą identycznej nazwy użytkownika oraz hasła. Nowi użytkownicy mogą zarejestrować się bezpośrednio na stronach Aukcji WOŚP. Obsługa serwisu oraz większość zasad nie różnią się od obowiązujących w Allegro. Punkty za komentarze naliczane są niezależnie i przedstawiane w formie serduszek - zamiast typowych dla Allegro gwiazdek. Użytkownicy, którzy korzystali z Aukcji WOŚP w poprzednich latach, zachowują swój dorobek punktowy.

- "Już dziesięć lat gramy dla Orkiestry Jurka Owsiaka! Wierzymy, że Allegrowicze jak zawsze hojnie wesprą jej cel. Rok temu wspólnie zebraliśmy rekordową sumę 2 119 419,70 złotych. Mamy nadzieję, że w XVIII Finale przekażemy Fundacji równie imponującą kwotę" - podaje w komunikacie Allegro.