Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Verizon i Google pracują nad tabletem

Amerykański operator telekomunikacyjny Verizon razem z Google pracują nad konkurentem dla iPada. Urządzenie prawdopodobnie będzie pracować pod kontrolą systemu Android.

Verizon przyznał, że pracuje nad tabletem, ale nie chce podać szczegółów. Google w ogóle nie chce dyskutować na ten temat.

Urządzenie prawdopodobnie będzie pracować pod kontrolą przeznaczonego do telefonów komórkowych systemu Google Android. Na rynku jest już dostępny mały tablet pracujący pod kontrolą tego systemu - to Archos. Od miesięcy krążą też plotki o pracach Motoroli i Della nad tabletami z Androidem.

AT&T, konkurent Verizona, ma wyłączność na oferowanie iPada w USA. Opracowany przez Verizon i Google tablet mógłby konkurować z ofertą AT&T i Apple.

Apple poinformowało, że sprzedało milion sztuk iPada w zaledwie 28 dni. Były to podstawowe wersje pozbawione modułu 3G. Bardziej zaawansowane wersje dopiero weszły do sprzedaży.