Uber wprowadza nowe rozwiązania dla biznesu

We wtorek 26 kwietnia Uber udostępnia użytkownikom nową funkcjonalność – Profile Służbowe. Umożliwia ona użytkownikowi oddzielenie przejazdów prywatnych od służbowych i automatyczne pobieranie faktur firmowych za każdy przejazd.

Profile Służbowe będą służyć przede wszystkim małym i średnim firmom. Z kolei dużym organizacjom Uber udostępnia produkt korporacyjny – platformę do zarządzania wszystkimi przejazdami w ramach firmy. Profile Służbowe to usługa typu „zrób to sam” – osoby, które na co dzień korzystają z Ubera w ramach prywatnych przejazdów, mogą za pomocą jednego kliknięcia przenieść się na Profil Służbowy. Jednorazowe wypełnienie danych firmy w zakładce na stronie sprawia, że raz w miesiącu użytkownik otrzymuje mailem wszystkie faktury.

Uber wprowadza nowe rozwiązania dla biznesu

Uber dla Firm to platforma umożliwiająca firmom zatrudniającym powyżej 50 pracowników zarządzanie przejazdami służbowymi z poziomu jednego panelu. Oferta Uber dla Firm to także możliwość wprowadzenia ograniczeń w korzystaniu z przejazdów służbowych np. do określonych dni tygodnia, godzin bądź tras przejazdu. Oferta jest dostępna we wszystkich polskich miastach, w których jest obecny Uber.