Tomasz Kammel poprowadzi Święto Branży - konferencję Internet 2K13!

Tegoroczną edycję konferencji Internet 2K13 poprowadzi dla Was znany prezenter telewizyjny i radiowy Tomasz Kammel!

Tomasz Kammel poprowadzi Święto Branży - konferencję Internet 2K13!

Tomasz Kammel to marka sama w sobie - jego wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu audycji radiowych i telewizyjnych, a także wielu najpopularniejszych festiwali i konferencji, daje pewność, że konferencja Internet 2K13 poprowadzona zostanie w sposób profesjonalny i atrakcyjny. W dorobku prezentera odnaleźć można między innymi prowadzenie takich festiwali jak Festiwal Jedynki czy Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Tomasz Kammel prowadził szereg popularnych programów radiowych i telewizyjnych, jest autorem i twarzą społecznej kampanii Zwolnij. Szkoda życia, nawołującej kierowców do odpowiedzialnej jazdy.

Tomasz Kammel poprowadzi Święto Branży - konferencję Internet 2K13!

Tomasz Kammel

Z przyjemnością zatem informujemy, że Tomasz Kammel uświetni Święto Branży polskiego internetu, konferencję Internet 2K13. Moc wrażeń gwarantowana!

Internet 2K13 składać się będzie z dwóch części - merytorycznej (konferencyjnej) oraz uroczystej gali wieczornej.

Prowadzony przez Tomasza Kammela program części merytorycznej realizowany będzie w zupełnie nowej, innowacyjnej formie - cztery potężne, multimedialne debaty z zakresu eCommerce, Mobile, Social Media oraz Reklamy - będzie składał się z prezentacji twardych danych, oraz prowadzonych na ich podstawie żywiołowych dyskusji i ostrych polemik ekspertów z czołowych firm z branży marketingu i IT, wśród nich m.in. Facebooka, NK, Gemiusa, PBI, Wirtualnej Polski, Grupy Onet, Netsprint i wielu innych!

Program konferencji sprowokuje kontrowersyjne pytania, dotykające sedna wątpliwości dotyczących nakładów na promocję w sieci oraz wiarygodnego pomiaru jej efektów. Ustosunkowanie się do poruszanych kwestii z pewnością będzie wymagało od panelistów wiele wysiłku oraz przytaczania rzeczowych, twardych danych.

Zachęcamy do zapoznania się z programem imprezy.

Konferencja Internet 2K13 odbędzie się dnia 26 czerwca 2013, w Teatrze Capitol w Warszawie, przy ul. Marszałkowskiej 115.