Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Time Warner udostępni filmy w Sieci

Koncern Time Warner ogłosił, że w przyszłym roku uruchomi własny online'owy serwis, który pozwoli na pobieranie filmów tej wytwórni. Jak poinformował Richard Parson, prezes firmy, pobrane tytuły będzie można nagrywać na płyty DVD.

"W roku 2007 powinniśmy zaoferować w Sieci filmy, które będą gotowe do wypalenia na DVD. To część naszych przyszłorocznych propozycji" - zapowiedział Persons. Co ciekawe, do internetowego serwisu najnowsze tytuły będą trafiały w tym samym dniu, w którym znajdą się na sklepowych półkach.

Coraz więcej firm, nie tylko takich związanych z Hollywood, ma zamiar oferować możliwość pobierania legalnych filmów o wysokiej jakości przez Sieć. Jednym z takich przedsiębiorstw jest sieć handlowa Wal-Mart, która ogłosiła, że osoba, która zakupi w specjalnej ofercie film DVD, będzie mogła dodatkowo pobrać kopię zakupionego przez siebie tytułu.

Oferta Time Warner wydaje się bardziej atrakcyjna, z jej oceną trzeba się jednak wstrzymać do czasu, aż koncern poinformuje o szczegółach swojej oferty.