TeleKamery 2010 tylko w Interii

Po wycofaniu się stacji telewizyjnych z transmitowania gali wręczenia TeleKamer - uroczystość obejrzeć będzie można jedynie na stroniach portalu Interia.pl.

TeleKamery, nagrody branży telewizyjnej przyznawane są od 1998 r. przez tygodnik "Tele Tydzień" (Wydawnictwo Bauer) dla największych osobowości szklanego ekranu oraz najciekawszych programów i produkcji. W tym roku po raz pierwszy transmisja na żywo z uroczystego wręczenia nagród odbędzie się tylko w internecie - za pośrednictwem serwisu Interia.pl (należącego również do Bauera). Portal - obok radia RMF FM - jest jedynym patronem medialnym imprezy.

Transmisja wideo rozpocznie się w poniedziałek, 25. stycznia, o godzinie 20:00 w specjalnym serwisie http://www.telekamery.interia.pl . Z okazji 13. edycji Telekamer TeleTygodnia, w serwisie Film w Interii przygotowany został także Raport Specjalny, w którym na bieżąco śledzić można wydarzenia związane z plebiscytem, przeczytać artykuły i wywiady z nominowanymi oraz przejrzeć galerię zdjęć z dotychczasowych edycji Plebiscytu.

Równocześnie na antenie radia RMF FM w godzinach 20:00-22:00 trwać będzie specjalna relacja z ceremonii wręczania Telekamer TeleTygodnia, którą poprowadzą: Marcin Jędrych i Katarzyna Sobiechowska-Szuchta.

Relacja z uroczystości rozdania TeleKamer 2010 to kolejny przykład na budowanie synergii w obrębie Grupy Bauer i przenikania się medium prasowego, radiowego i internetowego. Grupa Interia.pl wg październikowej fali badania Megapanel PBI/Gemius odwiedzana jest przez ponad 10 mln użytkowników generujących w sumie 1 288 mln odsłon.

Źródło: Interia