Targi eHandlu w Katowicach już 6 kwietnia

6 kwietnia 2016 w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędą się jubileuszowe Targi eHandlu. Już po raz dziesiąty przedstawiciele krajowego rynku e-commerce spotkają się z klientami i kolegami po fachu.

Na targach znajdą się przedstawiciele sklepów internetowych, agencji interaktywnych oraz firm oferujący usługi marketingu internetowego. Na trzech scenach zaprezentowanych zostanie ponad dwadzieścia specjalistycznych prezentacji, w tym takie jak "System e-commerce typu B2B - strategia, możliwości, ograniczenia", "Omnichannel - sprawdzone strategie dla każdego, które na pewno zwiększą sprzedaż" czy "10 pomysłów na optymalizację kart produktów w sklepie internetowym pod kątem SEO". Co ważne - udział w prezentacjach jest całkowicie bezpłatny, wymaga jednak rejestracji.

Targi eHandlu w Katowicach już 6 kwietnia

Rejestracji tej można dokonać na oficjalnej stronie Targów. Znajduje się tam informacja, że jest również możliwa rejestracja bezpośrednio przed targami - w punkcie informacyjnym - ale może być dłuższa i wiązać się z dodatkową opłatą. Obojętnie od sposobu rejestracji, każdy zwiedzający ma otrzymać darmowy egzemplarz pierwszego numeru Magazynu EHANDEL – debiutującego czasopisma branżowego.