Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Tańsza Netia

Netia obniżyła ceny za połączenia internetowe i telefoniczne.

Cena za jeden impuls połączenia z Internetem przez linię telefoniczną i serwer Netii spadła o 20 procent, do 22-23 groszy netto (w zależności od taryfy).

Internetia także wprowadziła zryczałtowaną opłatę za 100 godzin połączenia z Internetem miesięcznie. Od wiosny Netia świadczy usługi dostępu do Internetu na zasadzie call-backu (operator oddzwania do klienta, który w tym przypadku nie płaci już za usługi TP S.A.). Oferta jednak jest ograniczona tylko do osób, które znajdują się w zasięgu działania sieci telefonicznej Netii, czyli w praktyce do mieszkańców dużych miast.

Netia, która na razie działa tylko w dużych miastach Polski (z wyjątkiem Warszawy), wygrała ostatnio dwa przetargi – na międzystrefowe usługi telekomunikacyjne i na rozwój sieci w Warszawie. Spółka zapowiada, że zamierza wziąć także udział w przetargu na koncesję na telefonię komórkową trzeciej generacji.