Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Tablet Kno z 14,1-calowym ekranem już w sprzedaży

Kno Inc. zakończyło pracę nad swoim tabletem z zadziwiająco dużym, 14,1-calowym ekranem. Jakby tego było mało Kno można łączyć ze sobą uzyskując dwukrotnie większą powierzchnię do wyświetlania danych.

Tablet Kno z jednym bądź dwoma 14,1-calowymi ekranami to jeden z rekordzistów w swojej klasie. Urządzenie zostało stworzone głównie z myślą o zastosowaniach edukacyjnych. Ma to być świetne narzędzie dla uczniów i studentów, które zastąpi noszone codziennie ciężkie książki.

Z tego też powodu tablet można nabyć zarówno w wersji pojedynczej, jak i podwójnej. Dwa 14,1-calowe ekrany umożliwią pracę zupełnie jak ze zwykłym podręcznikiem.

Tablet Kno posiada czytnik książek, umożliwia wgrywanie materiałów ćwiczeniowych oraz posiada aplikacje do notowania i łączenia się z Internetem. Oczywiście urządzenie potrafi wyświetlać multimedia.

Twórcy tabletu chcą nim zainteresować placówki edukacyjne oraz samych uczniów i studentów. Na razie urządzenie ma być dostępne na zamówienie na rynku amerykańskim i kosztować odpowiednio 599 i 899 dolarów w zależności od wersji. Twórcy tabletu Kno twierdzą, że pieniądze te szybko się zwrócą bowiem materiały edukacyjne w formie elektronicznej są zazwyczaj znacznie tańsze.