Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

TPSA: połączenia do sieci komórkowej tańsze o 30%

Do finału zbliżają się rozmowy przedstawicieli Telekomunikacji Polskiej z operatorami telefonii komórkowej w sprawie obniżenia cen połączeń z sieci TPSA do sieci komórkowych.

Informację podajemy za PAP. Ceny połączeń mają zostać obniżone o 30%. Jak wskazuje Urząd Regulacji Telekomunikacji i Poczty, obniżka powinna wejść w życie już od 1 października.

URTiP wskazuje, że w dni powszednie w godzinach szczytu abonenci TPSA za połączenia z sieciami komórkowymi zapłacą 65 gr. za minutę połączenia (okres taryfikacyjny T1). Z kolei w te same dni, ale poza godzinami szczytu użytkownicy będą płacić 48 gr. za minutę połączenia. Natomiast w niedzielę i święta cena połączenia ma wynieść 40 gr. za minutę.

Obniżka możliwa będzie po podpisaniu stosownych aneksów do umów.