TP S.A. internautom

TP SA uruchomiła trzy nowe zryczałtowane pakiety internetowe dla swoich klientów. Do tej pory firma oferowała jedynie zryczałtowany pakiet 30 godzin dostępu do Sieci.

Nowe zryczałtowane pakiety to 15, 30 lub 45 godzin dostępu do Internetu za z góry ustaloną cenę. Pakiet 15 – obejmuje piętnaście godzin surfowania za 35 zł miesięcznie. Pakiet 30 – to trzydziestogodzinny dostęp do Sieci za 60 zł. Pakiet 45 – umożliwia korzystanie z Internetu przez czterdzieści pięć godzin za 80 zł. Do powyższych cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 7%. Połączenia rozliczane są w czasie rzeczywistym z dokładnością do jednej sekundy.

Wszystkie pakiety dostępne są w całym kraju dla klientów taryf Standardowej i Aktywnej oraz dla klientów usługi Octopus ISDN. Połączenie z Internetem uzyskuje się poprzez numer 0-20 21 30. Dostęp do Sieci jest autoryzowany na podstawie przyznawanego przy zamawianiu usługi numeru identyfikacyjnego oraz kodu PIN.

W pakietach, poza dostępem do Internetu oferowane są również usługi dodatkowe, m.in.: konto poczty elektronicznej o pojemności 10 MB, oraz całodobowe wsparcie techniczne Contact Center (0 801 321 123).