Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

TP S.A. będzie ostrzegać?

Telekomunikacja Polska zapowiedziała wprowadzenie nowej, bezpłatnej usługi - informowania klienta o nagłym wzroście wysokości rachunku. "Chcemy przede wszystkim uchronić naszych Klientów przed nadmiernym i często niekontrolowanym wzrostem kwoty, jaką będą mieli do zapłacenia za rachunek telefoniczny. " – mówi Barbara Górska, rzecznik TP.

Z zapowiedzi przedstawicieli TP S.A. wynika, że w ramach usługi monitorowane będą przede wszystkim połączenia do sieci komórkowych, międzynarodowe oraz z numerami 0-700 - wydaje się więc, że system ów powinien ułatwić użytkownikom korzystającym z "wydzwanianego" dostępu do Internetu zabezpieczenie się przed tzw. dialerami.

W przypadku nadmiernego, nagłego wzrostu liczby i wartości połączeń (a co za tym idzie - wysokości najbliższego rachunku), konsultanci TP S.A. będą dzwonić do abonenta i informować, że rachunek telefoniczny może być znacząco wyższy od poprzedniego. W zależności od potrzeby, konsultanci będą się kontaktować z klientami co najmniej raz w miesiącu

System ten jest w tej chwili testowo uruchomiony w Sandomierzu. Jesienią tego roku ma zostać udostępniony wszystkim klientom TP S.A.

Więcej informacji:

http://www.telekomunikacja.pl