Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

T-Online razem z Google

Jeden z największych europejskich dostawców internetowych T-Online zerwał umowę z Overture, by podpisać nowy kontrakt z Google.

Jako przyczynę zerwania umowy, T-Online podało zbliżające się przejęcie Overture przez Yahoo, który, zdaniem europejskiego dostawcy, jest jednym z jego głównych rywali. T-Online widzi konkurencję w Yahoo zwłaszcza na polu aukcji internetowych, sklepów oraz usług turystycznych.

Kontrakt Overture z T-Online dotyczył świadczenia usług wyszukiwania danych i zawarty został do 2004 roku. Teraz dostawcą usług będzie Google. Umowa z wyszukiwarką jest bezterminowa. Nie znane są szczegóły finansowe kontraktu. Wiadomo na razie tyle, że Google będzie dostarczać nie tylko mechanizmów wyszukiwania, ale również umieszczać sponsorowane odnośniki do wszystkich serwisów T-Online.

T-Online działa w Niemczech, Hiszpanii, Austrii, Francji i Szwajcarii. Z usług firmy korzysta 12,7 mln abonentów.