Szef SLD rozmawia z wyborcami przez Gadu-Gadu. Teoretycznie

TVN24 podaje, że Grzegorz Napieralski, obecny szef SLD, postanowił aktywnie wykorzystywać komunikator Gadu-Gadu i w ten sposób regularnie kontaktować się z wyborcami.

Szef SLD rozmawia z wyborcami przez Gadu-Gadu. Teoretycznie

Grzegorz Napieralski

Grzegorz Napieralski wykazuje widoczne zainteresowanie nowymi środkami przekazu. Obecny szef SLD od dłuższego czasu prowadzi w sieci swój blog (napieralski.blog.onet.pl) i stronę internetową. Teraz polityk postanowił wykorzystać również popularny komunikator Gadu-Gadu.

TVN24 informuje, że Napieralski zalogowany jest na GG pod numerem 940130. Polityk zapewnia również, że będzie w miarę możliwości osobiście odpowiadał internautom na wszelkie pytania.

Niestety, póki co ciekawa zapowiedź skończyła się tylko na słowach. Dziennikarze "Dziennika" od piątku próbowali nawiązać kontakt z politykiem poprzez GG. Był on jednak niedostępny. Dziś, w momencie pisania artykułu, słynne słoneczko komunikatora również pozostaje czerwone. Jeden z współpracowników polityka powiedział, że Grzegorz Napieralski jest obecnie na urlopie. Cóż, szkoda, że przed wyjazdem nie ustawił odpowiedniego opisu...

Sprawę dla reporterów TVN skomentował również eurodeputowany Ryszard Czarnecki. W żartobliwym tonie powiedział on: "Obawiam się, że z Gadu-Gadu Napieralskiego skończy się, jak w przysłowiu: mówił dziad do obrazu, a obraz ani razu".