Standard NetWatch

Nowy Facebook Deals czyli konkurencja dla Groupona... Netflix może zostać nowym HBO... Marcin Pery mówi o ustawie audiowizualnej... Mecze Major League Baseball na żywo na Facebooku.

E-COMMERCE

Nowy Facebook Deals czyli konkurencja dla Groupona

Facebook Deals właśnie otrzymał całkiem nowy landing page. Póki co nowa strona Deals obsługuje jedynie największe miasta w USA, ale przedstawiciele portalu zapowiadają, że wkrótce pojawią się kolejne lokacje.

SOCIAL MEDIA

Mecze Major League Baseball na żywo na Facebooku

Major League Baseball transmituje na Facebooku mecze treningowe. Władze MLB mówią, że chcą sprawdzić, kto może być zainteresowany oglądaniem meczów online, ale być może zdecydują się na transmisje ze spotkań pełnego sezonu.

BIZNES

Netflix może zostać nowym HBO

Robiący w USA furorę serwis VOD Netflix.com, ogłosił, że jest w trakcie rozmów na temat dystrybucji nowego serialu Davida Finchera i Kevina Spacey. Dla Netflix jest to szansa żeby wejść na terytorium, do tej pory zarezerwowane wyłącznie dla kablowych stacji TV.

INTERNET

Marcin Pery mówi o ustawie audiowizualnej

Marcin Pery, prezes spółki Redefine, właściciela telewizji internetowej Ipla w rozmowie z serwisem interaktywnie.com krytykuje nowelizację do ustawy o radiofonii i telewizji.