Standard NetWatch

Fanpage Marka Zuckerberga został zhakowany... Już ponad 2 mld użytkowników Internetu... 200 mln złotych na zasięg w białych plamach... Konkurenci grożą Playowi UOKiK-iem. Za prawie 4G... Na Facebooku będziesz "słupem reklamowym". Czy tego chcesz, czy nie... Internetowy skup złota: interes na naiwnych...

SOCIAL MEDIA

Fanpage Marka Zuckerberga został zhakowany

Twórca serwisu Facebook padł atakiem hakerów. Złamali się oni na konto Zuckerberga i umieścili na jego fanstronie informację o potencjalnych zmianach w modelu biznesowym Facebooka. Zanim informacja została skasowana, zebrała 1800 lajków, a fani Zuckerberga skomentowali ją ponad 500 razy.

W społecznościach czujemy się zbyt bezpiecznie

Blisko 80 procent użytkowników serwisów społecznościowych uważa, że ich dane są dobrze chronione przez politykę prywatności.

Na Facebooku będziesz "słupem reklamowym". Czy tego chcesz, czy nie

Firmy będą płacić za to, by przy nazwisku użytkownika pojawiało się ich logo. Warunek jest jeden: na jego profilu musi pojawić się nazwa marki.

E-COMMERCE

Internetowy skup złota: interes na naiwnych

Pojawiły się w Polsce pierwsze internetowe i telewizyjne skupy kruszcu. Oferują szybką i bezpieczną metodę na spieniężenie starej biżuterii. Nie informują tylko, ile wynosi kurs, po jakim skupują kruszec. Tak naprawdę o cenach skupu w ogóle nie informują. Klienci czują się oszukani.

INTERNET

200 mln złotych na zasięg w białych plamach

Czterej operatorzy komórkowi mogą zawrzeć porozumienie z UKE w sprawie inwestycji w regionach Polski, na których dzisiaj nie są dostępne usługi żadnej sieci komórkowej.

Konkurenci grożą Playowi UOKiK-iem. Za prawie 4G

"Ściema roku, czyli prawie 4G w Play" - napisał na blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP, o nowej sieci mobilnego internetu, którą uruchomił właśnie P4, operator Play.

Już ponad 2 mld użytkowników Internetu

Liczba użytkowników internetu przekroczyła 2 miliardy - poinformował w środę szef Międzynarodowego Związku Telekomunikacyjnego (ITU), będącego wyspecjalizowaną agendą ONZ.