Standard NetWatch

Zobacz, ile Facebook zapłacił za domenę fb.com... eBay idzie za Grouponem... Rozmowy i SMS-y operatorom nie wystarczą, więc przyspieszają internet... Gra z Facebooka ma prawie 100 mln użytkowników... Za oceanem reklama internetowa dogania prasową... 62 miliony internautów będzie grać w gry społecznościowe...

INTERNET

Rozmowy i SMS-y operatorom nie wystarczą, więc przyspieszają internet

Gracze telekomunikacyjni stawiają na mobilny internet. Dlatego w tym roku klienci będą mogli przebierać w ofertach i nowych usługach.

62 miliony internautów będzie hodować krowy

653 miliony dolarów - tyle wydamy na wirtualne nasionka rzodkiewek w 2011 roku. W gry społecznościowe będzie grać 27 procent więcej internautów, niż w minionym roku.

E-COMMERCE

eBay idzie za Grouponem

Klonów popularnego na świecie serwisu oferującego zakupy grupowe jest setki, jednak większość jest małymi, lokalnymi serwisami. Globalnym konkurentem Groupona chce być...eBay, który zaczął oferować w Indiach i na Filipinach zakupy grupowe.

SOCIAL MEDIA

Gra z Facebooka ma prawie 100 mln użytkowników; domena CityVille.com kosztowała 38 tys. dolarów

Jeszcze dziś CityVille, gra społecznościowa firmy Zynga, dostępna w serwisie Facebook przekroczyć może granicę 100 mln aktywnych użytkowników miesięcznie. Domena CityVille.com kosztowała zaś 38 tys. dolarów.

REKLAMA ONLINE

Za oceanem reklama internetowa dogania prasową

Wpływy z reklamy internetowej zrównają się w tym roku w Stanach Zjednoczonych z przychodami z reklamy zamieszczanej w papierowych gazetach.

WEBHOSTING

Zobacz, ile Facebook zapłacił za domenę fb.com

Ile warta może być domena internetowa? Nawet 8,5 milionów dolarów. Właśnie taką kwotę był w stanie wyłożyć najpopularniejszy na świecie serwis społecznościowy Facebook.com, aby stać się właścicielem adresu "fb.com".