Standard NetWatch

Cyberwojna w obronie Wikileaks... Facebookowa gazeta "PostPost"... E-rynek spożywczy dla dużych graczy... Porównywarki cenowe czyli Internet dla oszczędnych... Facebook większym rywalem od Google... Spokojnie, to tylko awaria, czyli e-konto chwilowo niedostępne...

E-COMMERCE

E-rynek spożywczy dla dużych graczy

O perspektywach dla internetowych sklepów spożywczych przekonują duże e-markety. Według szacunków ten rynek, wart dziś w Polsce ok. 150 mln zł, w ciągu pięciu lat może urosnąć do 1,7 miliarda zł.

E-BANKOWOŚĆ

Spokojnie, to tylko awaria, czyli e-konto chwilowo niedostępne

Systemy bankowe są coraz bardziej skomplikowane, lawinowo przybywa klientów, a banki oszczędzają. Dlatego awarie bankomatów, zdublowane przelewy czy niedostępność e-konta to coś, do czego klienci banków muszą się przyzwyczaić.

INTERNET

Cyberwojna w obronie Wikileaks

Podczas gdy Julian Assange siedzi w londyńskim areszcie, w jego obronie stanęli hakerzy z całego świata, którzy atakują nieprzyjazne portalowi Wikileaks strony internetowe i instytucje.

Internet dla oszczędnych

Ceneo, Nokaut i Skąpiec to wiodące na polskim rynku porównywarki cenowe. Dzięki nim każdy oszczędny Polak, który ma dostęp do Internetu, może porównać ceny milionów produktów i wybrać najtańszy sprzęt AGD, RTV czy fotograficzny.

SOCIAL MEDIA

"Facebook większym rywalem od Google"

Facebook jest prawdopodobnie naszym największym konkurentem, większym od Google, twierdzi Carol Bartz, CEO Yahoo, jednej z największych stron internetowych świata.

Facebookowa gazeta "PostPost"

Firma TigerLogic zaprezentowała projekt "PostPost". To tzw. social gazeta, która tworzy się automatycznie i w czasie rzeczywistym ze zdjęć, plików wideo, ale przede wszystkim linków wrzucanych na Facebooka przez znajomych.