Standard NetWatch

Oligarcha internetu... Co czwarta odsłona w US należy do Facebooka... The Daily - pierwszy dziennik tylko tabletów... Szantaż na CV ... 12,5 tys. urzędników będzie się uczyć e-administracji... Ruszył konkurs na najlepsze pozytywne treści online dla dzieci... E-książki szturmują Polskę...

Inwestycje

Newsweek: Oligarcha internetu

Jurij Milner, rosyjski fizyk, dziś współdecyduje o kształcie światowego biznesu w sieci.

Social Media

Co czwarta odsłona w US należy do Facebooka

W marcu Facebook wygenerował więcej odsłon niż Google w USA. Teraz nadeszła pora na kolejny kamień milowy.

Płatne Treści

E-książki szturmują Polskę

Wprowadzenie przez Empik czytnika e-booków może dać początek rewolucji na rynku: wzrośnie czytelnictwo, ale zbankrutują liczne księgarnie oraz hurtownie.

Mobile

The Daily - pierwszy dziennik tylko tabletów

Koncern News Corp. kontrolowany przez Ruperta Murdocha pracuje nad projektem "The Daily". To pierwszy dziennik, który ma być dostępny wyłącznie na tabletach.

Prawo

Szantaż na CV

Przesyłając na nieznany adres mailowy swoje CV, naraziła się pani na niebezpieczeństwo. Rozpowszechnię pani dane na stronach pornograficznych. Nie zrobię tego, jeżeli w poniedziałek będzie pani masturbowała się przed kamerą internetową

UE

Internet przyjazny dla dzieci

Ruszył konkurs na najlepsze pozytywne treści online dla dzieci. O tytuł najlepszej strony w Europie walczą te serwisy www, które edukują i rozwijają wyobraźnię.

Administracja

12,5 tys. urzędników będzie się uczyć e-administracji

12,5 tys. urzędników różnych szczebli i instytucji chce przeszkolić resort gospodarki. Mają oni nauczyć się m.in. posługiwać się formularzami elektronicznymi czy podpisem elektronicznym. Szkolenia te będą elementem tworzenia e-administracji.