Standard NetWatch

Nagle wszyscy chcą imitować Groupona ... Wartość rynku e-commerce rośnie. 32 mld dolarów w trzecim kwartale ... Nowa wyszukiwarka Blekko - utopione 24 miliony dolarów? ... Nie pytaj Google’a, zapytaj mózg ... Oczerniony w Internecie przedsiębiorca może żądać naprawienia szkody ... Multimedialna wojna o sofę, czyli TV z sieci.

E-COMMERCE

Nagle wszyscy chcą imitować Groupona

Sprzedawcy od Wal-Mart do małych indyjskich sklepików wprowadzają model dziennych zakupów grupowych.

Wartość rynku e-commerce rośnie. 32 mld dolarów w trzecim kwartale

O 9 procent wzrosła w Stanach wartość rynku e-commerce - podaje comScore. Analitycy prognozują jeszcze lepszy czwarty kwartał.

DISPLAY/SEM

Nowa wyszukiwarka Blekko - utopione 24 miliony dolarów?

Blekko to kolejna próba na zrobienie wyszukiwarki internetowej i zaistnienie obok takich gigantów jak Google, Yahoo czy Bing.

Nie pytaj Google’a, zapytaj mózg

Jeśli ten tekst na już pierwszy rzut oka wydaje ci się za długi, to może nie jest to tylko wina autora. A czyja? Zapytaj Google’a.

PRAWO

Oczerniony w Internecie przedsiębiorca może żądać naprawienia szkody

Na jednym z portali internetowych znalazł się wpis oczerniający firmę produkującą meble. Jeden z forumowiczów napisał, że został przez nią oszukany. Jeżeli informacje zamieszczono w celu zdyskredytowania konkurencji, pomawiana firma może wnieść powództwo do sądu lub zgłosić ten fakt na policję.

PŁATNE TREŚCI

Multimedialna wojna o sofę, czyli TV z sieci

POLSAT, TVN I DOSTAWCY INTERNETU rozpoczęli rozgrywkę o rynek nowej telewizji. Stawka jest duża - chodzi o usługi warte w tym roku ok. 9 mld zł.