Standard NetWatch

Allegro najsilniejszą marką, social media w tyle... Empik i Merlin połączą się dopiero w przyszłym roku... Reklamodawcy lubią Facebooka... PKT.pl też ma już aplikację na iPada... GoDaddy już nie na sprzedaż...

SOCIAL MEDIA

Facebook: reklamodawcy to lubią

W CIĄGU ROKU LICZBA POLAKÓW korzystających z tego serwisu zwiększyła się aż czterokrotnie. Podążyły za nimi firmy i domy mediowe, które coraz większą część swoich budżetów przeznaczają na reklamę oraz marketing na portalu.

Allegro najsilniejszą marką, social media w tyle

Zaraz potem w rankingu widnieje Gadu Gadu i Google - wynika z badań BrandAsset Valuator. Co ciekawe, w czołówce zabrakło największych polskich serwisów społecznościowych i informacyjnych.

E-COMMERCE

Empik i Merlin połączą się dopiero w przyszłym roku

Opóźni się przejęcie przez Empik jednego z największych sklepów internetowych w Polsce - Merlin.pl - podała spółka NFI Empik Media & Fashion we wtorkowym komunikacie.

STARTUP

Świat Kotów z 8.1 przykładem bezmyślności krytykujących

Na Facebooku oraz na wykopie można znaleźć informacje o skandalicznym projekcie wspartym przez 8.1. Projektem tym jest platforma e-usług dla hodowców i właścicieli kotów o nazwie swiatkotow.pl.

MOBILE

PKT.pl też ma już aplikację na iPada

Wydaje się, że mamy modę na robienie aplikacji na iPada. Na razie nie ma to jeszcze większego biznesowego sensu zważywszy na małą ilość tych urządzeń w Polsce i dość jednak nie pewną popularność w naszym kraju tego urządzanie.

DOMENY

GoDaddy już nie na sprzedaż

GoDaddy nie jest już na sprzedaż, donosi Wall Street Journal. Największa na świecie firma rejestrująca pozostaje w rękach Boba Parsons’a.