Standard NetWach

EBay znowu na zakupach... Play nie chce łączyć z infolinią... TVN wchodzi do sieci... Ostatnie dotacje dla firm... Allegro pozywa antyfaszystów... Tylko co trzecia firma gotowa na zmianę VAT...

E-commerce

Antyfaszyści, Allegro, pozew

W tej sprawie są dwie grupy interesów: interes powoda, który dąży do maksymalizacji zysku, i interes społeczności, którą reprezentują pozwani - tak odpowiada fundacja Zielone Światło i jej prezes Jerzy Masłowski,- pozwani przez portal Allegro za przerobienie jego logo z użyciem znaku SS.

Social Media

EBay znowu na zakupach

EBay przejmie berlińską spółkę brands4friends, która zajmuje się internetową sprzedażą odzieży dużych marek.

Mobile

Play nie chce łączyć z infolinią - nierównego traktowania operatorów komórkowych ciąg dalszy

Pojawiają się kolejne wątki nierównego traktowania operatorów telefonii komórkowej. Wczoraj informowaliśmy o oszustwie polegającym na wywoływaniu sztucznego ruchu.

Content

Piosenki płyną z sieci

Firma z kalifornijskiego garażu rzuca wyzwanie firmom Apple i Google, uruchamiając przed nimi usługę przechowywania własnej muzyki w internecie.

UE

Ostatnie dotacje dla firm

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosi w 2011 roku 12 konkursów. Przedsiębiorcy powalczą o ponad 1,6 mld zł. Wszystkie wnioski o unijne dofinansowanie będą przyjmowane w formie elektronicznej.

Wideo

TVN wchodzi do sieci. Programy stacji można będzie oglądać w telewizorze przez internet

W wyniku podpisanej właśnie umowy z producentem telewizorów Sony Corporation od 22 grudnia właściciele telewizorów Sony Bravia, a także odtwarzaczy i kin domowych Blu-ray wyposażonych w funkcję Bravia Internet Video uzyskają dostęp do oferty programowej TVN.

Wyłudzają na cyfryzację. Platformy wmawiają klientom, że kończy się nadawanie telewizji analogowej

Przedstawiciele platform cyfrowych wmawiają klientom, że z początkiem nowego roku kończy się nadawanie telewizji analogowej. Naciągają ich na drogi sprzęt i grożą karami za zerwanie umów.