Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Środowy Przegląd Prasy

Były wiceprezes TP S.A. może pokierować Polkomtelem... Packard Bell planuje podbić polski rynek... Qumak-Sekom liczy na miliony... Na wsi internet będzie bezprzewodowy... Zarząd TP zarobił 18,5 mln... Darmowy DoubleTwist w sieci... Rosną zyski Polkomtela...

COMPUTERWORLD

Packard Bell planuje podbić polski rynekW ekspansji na naszym rynku ma pomóc umowa zawarta z Incom, który zostanie wyłącznym dystrybutorem notebooków i urządzeń GPS na terenie Polski, a w przyszłości także innych urządzeń marki Packard Bell.

http://p1.idg.pl/r/837ab

GAZETA PRAWNA

Były wiceprezes Telekomunikacji Polskiej może pokierować PolkomtelemBertrand le Guern to nowe nazwisko, które w tym tygodniu pojawiło się na liście osób wymienianych jako potencjalny następca Adama Glapińskiego na stanowisku prezesa Polkomtelu.

http://p1.idg.pl/r/d343f

Na wsi internet będzie bezprzewodowyW 2017 roku w Polsce będzie 12,2 mln szybkich łączy internetowych - wynika z prognoz. Oznacza to, że szybki internet będzie dostępny w ośmiu na dziesięć gospodarstwach domowych.

http://p1.idg.pl/r/5092c

Firma może mieć pozycję dominującąPrzejęcie przez MIH Internet kontroli nad spółką Tradus nie przyczyni się do istotnego ograniczenia konkurencji.

http://p1.idg.pl/r/bc713

GAZETA.PL

18,5 miliona zarobił w 2007 roku zarząd TP S.A.Średnia kwota wypłacona jednemu z członków zarządu to 1,68 mln złotych. Na tak wysoką liczbę w większości wpłynęła gigantyczna odprawa dla byłego prezesa. Jednak wielu innych członków zarządu telekomunikacyjnego potentata również odebrało milionowe wynagrodzenia.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4944213.html

Qumak-Sekom liczy na milionyNiemal 140 mln zł warte są kontrakty, które realizować będzie w tym roku giełdowy QS. Największym z nich jest podpisana we wtorek umowa z Grupą Onet.pl

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33407,4944164.html

Złamał DVD, teraz uwalnia muzykęDoubleTwist to nowy program, który ma umożliwić swobodne przenoszenie cyfrowej muzyki i wideo między różnymi urządzeniami. Od wczoraj można go za darmo ściągnąć z sieci.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33407,4944159.html

PULS BIZNESU

Rosną zyski PolkomtelaNa czysto operator sieci Plus zarobił w ub.r. o 21 proc. więcej, niż w 2006 r.

http://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=177d8fe8-4c2f-440d-b404-a241d99bd520