Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Spryciarze dla Naszej Klasy

W studiu nagraniowym serwisu wideoporadnikowego Spryciarze.pl powstaną screencasty, które w prosty sposób objaśniają, jak korzystać z funkcji Naszej-Klasy.

Około 40 wideoporadników dotyczących korzystania z najpopularniejszego w Polsce serwisu społecznościowego powstanie na bazie współpracy jaką Nasza-Klasa nawiązała z serwisemhttp://Spryciarze.pl .

Spryciarze.pl to projekt zawierający bazę filmów poradnikowych na różnorodne tematy - począwszy od piłkarskich trików, przez kulinarne przepisy i możliwości wykorzystania programów komputerowych, aż po kursy udzielania pierwszej pomocy oraz szkolne korepetycje. Serwis łączy elementy serwisu społecznościowego oraz portalu wideo.

W bazie poradników Spryciarze.pl pojawiały się również filmy dotyczące NK. Pomysł na współpracę pojawił się więc naturalnie. Teraz wideoporadniki opisujące jak korzystać z funkcji NK są przez nas oficjalnie autoryzowane, zawierają naszą muzykę oraz logo - mówi Joanna Gajewska, rzecznik NK.

Nasza współpraca z NK to kolejny krok, jeżeli chodzi o produkcję wideoporadników na zlecenie. Kręcone przez nas filmy wspomogą prowadzone przez Naszą Klasę działania komunikacyjne - dodaje Michał Szczerba, marketing manager Spryciarze.pl.

Wideoporadniki opublikowane będą na koncie Youtube NK oraz w dziale poświęconym NK na Spryciarze.pl.

Źródło: Nasza-Klasa