Spryciarze dla Naszej Klasy

W studiu nagraniowym serwisu wideoporadnikowego Spryciarze.pl powstaną screencasty, które w prosty sposób objaśniają, jak korzystać z funkcji Naszej-Klasy.

Około 40 wideoporadników dotyczących korzystania z najpopularniejszego w Polsce serwisu społecznościowego powstanie na bazie współpracy jaką Nasza-Klasa nawiązała z serwisemhttp://Spryciarze.pl .

Spryciarze.pl to projekt zawierający bazę filmów poradnikowych na różnorodne tematy - począwszy od piłkarskich trików, przez kulinarne przepisy i możliwości wykorzystania programów komputerowych, aż po kursy udzielania pierwszej pomocy oraz szkolne korepetycje. Serwis łączy elementy serwisu społecznościowego oraz portalu wideo.

W bazie poradników Spryciarze.pl pojawiały się również filmy dotyczące NK. Pomysł na współpracę pojawił się więc naturalnie. Teraz wideoporadniki opisujące jak korzystać z funkcji NK są przez nas oficjalnie autoryzowane, zawierają naszą muzykę oraz logo - mówi Joanna Gajewska, rzecznik NK.

Nasza współpraca z NK to kolejny krok, jeżeli chodzi o produkcję wideoporadników na zlecenie. Kręcone przez nas filmy wspomogą prowadzone przez Naszą Klasę działania komunikacyjne - dodaje Michał Szczerba, marketing manager Spryciarze.pl.

Wideoporadniki opublikowane będą na koncie Youtube NK oraz w dziale poświęconym NK na Spryciarze.pl.

Źródło: Nasza-Klasa