Sponsorowane filmy na You Tube

Użytkownicy You Tube powinni być zadowoleni z nowej usługi tego serwisu. Pozwala ona na swoiste sponsorowanie wrzuconego na serwis filmu... oczywiście za drobną opłatą.

Sponsorowane filmy na You Tube

PC World 2/2009 to bez wątpienia najlepsze i najpełniejsze na rynku omówienie sposobów na ściąganie filmów i MP3 z YouTube i Wrzuty.

Nowa usługa You Tube pozwala na dołączanie do opublikowanego w serwisie materiału wideo, kluczowych słów ułatwiających jego odnalezienie przez potencjalnych zainteresowanych. Sam decydujesz jaki budżet chcesz przeznaczyć na tą promocję. Może to być równie dobrze 10 centów, jak i 20 dolarów. Jeśli ktoś, poszukując w serwisie filmu, wpisze użyte przez ciebie słowa kluczowe, twój materiał pojawi się na szczycie wyników wyszukiwania.

Miejsce w liście wyszukiwania jest oczywiście zdeterminowane przez kwotę jaką zgodzisz się zapłacić za tą usługę. W każdym razie haracz dla serwisu opłacamy jedynie w wypadku jeśli ktoś kliknie na nasz materiał, a nie za każdorazowe wyświetlenie w wynikach wyszukiwania. Wszystko wskazuje na to, że You Tube w końcu znalazł sposób na zarabianie pieniędzy.