Social marketing w ofercie Euro RSCG Sensors

Agencja Euro RSCG Sensors poszerza swoją ofertę o pakiet DIGITAL DIALOGUE związany z doradztwem w mediach społeczniościowych.

DIGITAL DIALOGUE to nowy pakiet usług agencji Euro RSCG Sensors związany z marketingiem społecznościowym. Obejmuje on doradztwo komunikacyjne w social mediach, w tym audyty komunikacyjne, tworzenie strategii relacji z liderami opinii online, zarządzanie informacją w serwisach społecznościowych, wdrażanie narzędzi opartych o nowe media, a także szkolenia oraz monitoring forów, blogów i serwisów społecznościowych.

W ostatnich miesiącach agencja Euro RSCG Sensors zrealizowała kilka projektów związanych z komunikacją w mediach społecznościowych dla klientów z branży finansowej, mediowej i medycznej. Sama agencja także wykorzystuje media społecznościowe w komunikacji z otoczeniem: działa firmowy blog oraz mikroblogi, a także mikroblogi pracowników agencji (Katarzyny Przewuskiej, dyrektor zarządzającej Euro RSCG Sensors i Piotra Biernackiego, Dyrektora Działu Relacji Inwestorskich). Euro RSCG Sensors prowadzi również stronę firmową na Facebook'u.