Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

SkrecCos.pl inspiruje do tworzenia wideo

SkrecCos.pl to witryna nowego projektu, który we wrześniu zadebiutuje w 4fun.tv. Jego celem jest inspirowanie do kręcenia własnych materiałów wideo dokumentujących pasje i hobby o charakterze poradnikowym. Najlepsze prace zaprezentowane będą w 4fun.tv.

Pod adresemhttp://SkrecCos.pl dostępny jest serwis, w którym internauci zamieszczać mogę autorskie materiały prezentujące własne pasje, umiejętności i hobby, nakręcone w charakterze wideo-poradników. Dostępne są także treści nakręcone przez ekipę serwisu, polskie gwiazdy oraz niezależnych ekspertów współpracujących z projektem (DJów, wokalistów, tancerzy i sportowców). Już teraz dowiedzieć się można np. "jak być cool", "jak łamać zasady" czy "jak nie ustąpić miejsca w autobusie".

Użytkownicy serwisu mogą także korzystać kursów, które składać się będą z cyklicznie publikowanych lekcji. Nie zabrakło też elementów społecznościowych - grupy dyskusyjne umożliwiają kontaktowanie się z ekspertami oraz innymi uczniami. Każdy użytkownik może także w ramach serwisu prowadzić własnego bloga.

SkrecCos.pl zintegrowany został z platformą Facebook Connect, dzięki czemu użytkownicy Facebooka mogą automatycznie ze swojego konta zarejestrować się w serwisie oraz importować swoje dane.

SkrecCos.pl inspiruje do tworzenia wideo

SkrecCos.pl

Witryna zachęcić ma internautów do aktywnego spędzania czasu i rejestrowania tego kamerą. Nasze poradniki mają nakłonić do "ruszenia tyłka z fotela" i oddania się pasji. Oczywiście będzie trochę ciekawostek, eksperymentów i technicznych porad ale skupić chcemy się na tańcu, muzyce, stylu, sporcie i ekstremalnych zajawkach. Mamy nadzieję stworzyć modę na robienie fajnych rzeczy i pokazywanie swoich umiejętności w internecie. Dosyć siedzenia przy komputerach i na ławkach pod blokami - mówi Konrad Nowosz, twórca serwisu.

Jednocześnie bohaterowie najlepszych filmików mają szansę wystąpienia w programie "Skręć coś", który od października będzie emitowany w 4fun.tv.

Czy SkrecCos.pl stanie się godnym rywalem popularnego i promowanego hasłem "Pokaż co potrafisz!" serwisuhttp://Spryciarze.pl , który również oferuje wideo-poradniki oraz porady ekspertów? Nie należy też zapominać o innym graczu w tym sektorze -http://NakreceniEksperci.pl , ze stajni GG Network S.A, który zadebiutował kilka miesięcy temu.