SMS-owe wsparcie dla Legii

Od tygodnia kibice Legii mogą wspierać swój klub za pomocą płatnych SMS-ów i brać udział w losowaniu nagród.

Legia jest pierwszym polskim klubem, który wprowadził tego typu stały "program lojalnościowy". Od kilku miesięcy robi to także poznański Lech, ale jest to serwis uruchamiany okazjonalnie. Sympatycy Legii mogą wysyłać SMS-y o wartości 1 zł + VAT na numer 7101. Usługę obsługuje integrator Super SMS, a z każdej "wysłanej złotówki" klub z ulicy Łazienkowskiej otrzymuje 50%. Zarząd klubu nie liczy na to, że wprowadzenie programu przyczyni się do znaczącej poprawy klubowego budżetu, ale zgromadzone w ten sposób fundusze chce przeznaczyć na produkcję klubowych pamiątek.

Legia, w zamian za udzielenie SMS-owego wsparcia, oferuje swym kibicom udział w konkursie. Każdy kto wyśle SMS-a, weźmie udział w losowaniu nagród – wczasów zagranicznych, a po zakończeniu sezonu samochodu osobowego. Do tej pory, po tygodniu funkcjonowania usługi, w konkursie zarejestrowało się ponad 2 tys. użytkowników.

Kibice Legii mogą także wybierać w dzwonkach na melodie klubowych pieśni oraz pobrać powitanie wykonane przez ulubionego zawodnika bądź trenera Legii.