Rankomat.pl: OC na licytację

Porównywarka ubezpieczeniowa rankomat.pl wystawia na licytacją polisy OC za pomocą platformy Allegro.pl

"Zakładamy, że jeśli kierowcy będą mogli sami zaproponować cenę za swoje polisy, znajdziemy dla każdego z nich odpowiedniego ubezpieczyciela" - mówi Wojciech Rabiej z Rankomat.pl. - "Co więcej, jeśli kierowca na koniec aukcji zaproponuje kwotę zbyt wysoką, nie pozbawimy go nadpłaty, tylko uzupełnimy polisę o ubezpieczenia dodatkowe: NNW czy pakiet assistance" - zapewnia Rabiej.

Licytując, allegrowicz nie musi udostępniać żadnych informacji o sobie i swoim pojeździe - poda je dopiero po wygraniu aukcji. rankomat.pl zapewnia, że znajdzie ubezpieczenie za taką kwotę, jaką licytacja osiągnie na samym końcu lub pokryje różnicę w cenie, jeżeli okaże się, że allegrowicz wylicytował polisę w cenie, za którą żaden ubezpieczyciel nie zaoferuje mu ubezpieczenia OC.

Na początku porównywarka wystawi 10 polis OC. Cena wywoławcza każdej aukcji będzie wynosić 1 zł bez "ceny minimalnej". "Zachęcanie kierowców do określenia ceny, za jaką chcą kupić swoje OC to nowatorski pomysł, ale jeśli aukcje będą cieszyć się dużym zainteresowaniem, z pewnością zorganizujemy więcej licytacji" - dodaje Wojciech Rabiej.

Czytaj też:

Dotacja unijna dla Rankomat.pl