Przeglądarka stron na Facebooku

Strony oficjalne, fanpages, akcje społeczne... Liczba stron na Facebooku przyrasta w niezwykłym tempie, więc każdemu przyda się nowe narzędzie do ich przeglądania i porządkowania. Konta w Pages Browser podzielone są tematycznie, więc łatwo znaleźć można to, czego szukamy. Wystarczy jedno kliknięcie "lubię to", by zacząć subskrypcję kolejnej strony.

Nowa facebookowa usługa dostępna jest tutaj. Przeglądarka stron dzieli konta na 8 kategorii tematycznych - muzycy, sport, gwiazdy, filmy, telewizja, media, marki i gry.

Wynik są spersonalizowane - w pierwszej kolejności wyświetlają się strony, które sami prowadzimy lub już dodaliśmy do ulubionych. Po prawej stronie ekranu wyświetlają się znajomi, z którymi łączy nas najwięcej wspólnych zainteresowań. Można nawet kliknąć w link liczba rzeczy, które razem lubicie i sprawdzić, co dokładnie Was łączy.

Ostatnio Facebook poprawił też wyszukiwarkę znajomych, dodając możliwość przeszukania kontaktów z kont pocztowych, takich jak: o2 poczta, interia.pl, op.pl, Tlen.pl, vp.pl, poczta.onet.pl i innych usług e-mail.

Zobacz:

IDG.pl na Facebooku

PCWorld.pl na Facebooku