Problem z kontami PayPal

PayPal należy do najbardziej znanych i zaufanych systemów płatności online. Okazuje się, że od końca września serwis zmaga się ze sporymi problemami technicznymi.

Wielu użytkowników PayPal, po zmianie swoich danych, ma problem z zalogowaniem się do serwisu i w efekcie z zarządzeniem swoimi pieniędzmi. Liczba poszkodowanych wciąż rośnie, tak samo, jak liczba rozpaczliwych postów na forach takich jak PayPal Developer Community, czy E-bay (PayPal jest jedną z sieci płatności najczęściej używanych przez serwisy aukcyjne).

Problem z kontami PayPal

Poniżej prezentujemy przykładowe wpisy dwóch zniecierpliwionych użytkowników PayPal:

"Zmagam się z tym błędem już od dwóch tygodni. Nie mogę zalogować się na swoje konto, nie mogę zapłacić rachunków, nie mogę wypłacić pieniędzy - nic.".

"Mieszkam w Niemczech i mam ten sam problem. Od ponad tygodnia nie mogę zalogować się na swoje konto. Kilkukrotnie próbowałem dodzwonić się na linię ratunkową - za każdym razem kosztowało mnie to 14 centów za minutę!".

Co na to przedstawiciele PayPal? Informują, że aktywnie poszukują źródła tych kłopotów i zapewniają, że ich inżynierowi pracują nad usunięciem problemu.