Poniedziałkowy Przegląd Prasy

Ciąg dalszy kłopotów z komputerami dla ARiMR. JTT pokonał fiskusa więc...straci partnera. Zamieszanie wokół domen w Interii. PZU podaruje policji system informatyczny. Nowa usługa Amazon.com. Projektanci gier - zawód czy powołanie?

PULS BIZNESU

Będą protesty

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa po publikacjach dziennika zmieniła specyfikację na zakup 4 tys. komputerów, ale czy wystarczająco? Oferenci szykują kolejne protesty. (s. 7)

Konflikt o domeny

Osoby, które w 2003 r. zarejestrowały domeny w Interii.pl, czeka niemiła niespodzianka. Wiele z nich nie jest już klientami portalu. (s. 8)

MCI nie chce JTT

MCI Management, fundusz typu venture capital inwestujący w spółki technologiczne, przymierza się do sprzedaży swoich udziałów (36,05 proc.) we wrocławskiej firmie JTT Computer. (s. 11)

GAZETA WYBORCZA

Dobre serce PZU?

PZU wyda 23,6 mln zł na komputerowy system ograniczający wyłudzenia. Podaruje go policji i pozwoli bezpłatnie z niego korzystać konkurencji. (s. 22)

Daj dolara na prezydenta

Internetowa księgarnia Amazon ma w swojej ofercie nowy produkt - kandydatów na prezydenta USA. (s. 24)

Artysta w krainie gier

Gry komputerowe mają dziś budżety takie jak filmy telewizyjne. To tylko kwestia czasu i staną się hollywoodzkimi superprodukcjami. (s. 16)