Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Poniedziałkowy Przegląd Prasy

Telekomunikacja Polska czeka na decyzję UKE... Bez pieniędzy idą po Netię... Ułatwienia dla innowacyjnych przedsiębiorstw... 2 mln Polaków kupi prezenty w sieci... Serwisy z ogłoszeniami szukają sposobu na zarobienie pieniędzy... Cyberprzestępcy rekrutują w sieci do prania brudnych pieniędzy...

COMPUTERWORLD

Otwarty światMicrosoft chce zerwać z wizerunkiem firmy, która zamyka się w tym, co sama wymyśli i wytworzy, a dla pewności jeszcze opatentuje.

http://p1.idg.pl/r/faac4

RZECZPOSPOLITA

Telekomunikacja Polska czeka na decyzję UKEUrząd Komunikacji Elektronicznej ogłosi dzisiaj propozycję podziału Telekomunikacji Polskiej.

http://www.rp.pl/artykul/2,234237_Telekomunikacja_Polska_czeka_na_decyzje_UKE.html

Ułatwienia dla innowacyjnych przedsiębiorstw Mali i średni przedsiębiorcy, którzy zaciągną kredyt technologiczny na realizację nowoczesnych projektów, mogą liczyć na jego częściową spłatę.

http://www.rp.pl/artykul/4,234157_Ulatwienia_dla_innowacyjnych_przedsiebiorstw_.html

Grudniowe żniwa w sieci Zakupy świąteczne w Internecie zrobią w tym roku dwa miliony Polaków. To nawet o 65 proc. klientów więcej niż rok wcześniej. Poczta i kurierzy mogą sobie nie poradzić z przesyłkami.

http://www.rp.pl/artykul/67344,234238_Grudniowe_zniwa_w_sieci_.html

Platformy cyfrowe już niedługo prześcigną sieci kabloweDo końca roku liczba abonentów platform cyfrowych w Polsce może wzrosnąć nawet do 4,5 mln. Platformy będą wtedy miały tyle samo klientów co kablówki.

http://www.rp.pl/artykul/67344,234208_Platformy_cyfrowe_juz_niedlugo_przescigna_sieci_kablowe.html

Mechaniczna narzeczonaMa na imię Aiko, nie śpi, nie potrzebuje jedzenia ani picia, nie narzeka. Została stworzona tylko po to, aby służyć mężczyźnie.

http://www.rp.pl/artykul/55385,233202_Mechaniczna_narzeczona.html

GAZETA PRAWNA

Serwisy szukają sposobu na zarobienie pieniędzySerwisy z ogłoszeniami często oferują zamieszczenie oferty za darmo. Żeby zarobić, muszą nakłonić ogłoszeniodawców do skorzystania z płatnych usług.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/100675,serwisy_szukaja_sposobu_na_zarobienie_pieniedzy.html

GAZETA WYBORCZA

Cyberprzestępcy szykują skokProszę założyć konto w PKO BP - wymagają cyberprzestępcy od ludzi, których rekrutują do prania pieniędzy kradzionych z kont internetowych.

http://wyborcza.pl/1,82244,6058728,Cyberprzestepcy_szykuja_skok.html

PULS BIZNESU

Bez pieniędzy idą po NetięNovator nie powinien mieć kłopotu ze sprzedażą akcji Netii. Problem jednak mogą mieć kupujący. Z pieniędzmi.

http://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=93c4bc7e-8a90-4517-b168-5c783be90809&open=sec