Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Polski eBay wciąż bez szefa

Jak się okazało, nie mianowano jeszcze nikogo do pełnienia funkcji country managera polskiego oddziału firmy eBay. Tymczasowym szefem jest Przemysław Pluta, dyrektor ds. marketingu.

Oficjalne otwarcie polskiego oddziału serwisu aukcyjnego eBay nastąpi w najbliższy wtorek. Warszawskim biurem tymczasowo dowodzić będzie Przemysław Pluta, który zatrudniony został na stanowisku marketing managera.

Początkowo polski oddział ma składać się z 5-osobowego zespołu. Nie wybrano jednak jeszcze nikogo na stanowisko country managera. Przypomnijmy, że idealny kandydat powinien mieć 10-letnie doświadczenie w branży i tytuł MBA.

Polska branża internetowa przyjęła wiadomość o pojawieniu się polskiego biura eBay z dużym zainteresowaniem. Z pewnością będziemy obserwować silne działania promocyjne zarówno nowego eBay.pl jak i polskiego serwisu Allegro.pl. Spodziewać się można też wzmożonych wydatków na e-reklamę obu podmiotów, na co na pewno czekają internetowi wydawcy.

Więcej informacji w tekście eBay wchodzi do Polski