Polki.pl sprzedają przez SMS

Dzięki współpracy Edipresse ze spółką OneStep, od początku grudnia wszystkie dostępne na serwisie Polki.pl produkty można kupić SMS'em.

OneStep to system dokonywania zakupów za pomocą wiadomości SMS. Od początku września OneStep miał zostać wdrożony w większości tytułów prasowych wydawnictw Axel Springer, G+J, Edipresse, Burda, Agora i Media Point Group.

Na początku grudnia tą funkcjonalność wprowadził należący do Edipresse serwis Polki.pl.

"Obecnie w ramach wspólnych działań, OneStep oferuje w serwisie możliwość zakupu prezentów świątecznych SMS'em. W najbliższej przyszłości planujemy znacznie rozszerzyć ofertę polecanych w serwisie produktów" - powiedział Klaudiusz Frydrych, Prezes Zarządu OneStep.

Wśród polecanych prezentów znajdują się najnowsze książki, filmy i seriale na DVD, kosmetyki dla niej i dla niego oraz muzyka. Jak zapewniają przedstawiciele OneStep, wszystkie dostępne produkty można wygodnie i bezpiecznie kupić SMS'em, z gwarancją dostawy przed Świętami.

"Oferowanie produktów do kupienia SMS'em za pośrednictwem serwisu Polki.pl jest atrakcyjnym uzupełnieniem serwisu gwiazdkowego. Użytkowniczki Polki.pl to osoby aktywne i ceniące swój czas. Możliwość zakupu świątecznych prezentów SMS'em w OneStep to unikatowa wartość dodana, którą możemy im zaoferować" - Karolina Stępczyńska, Dyrektor Działu On-Line, Edipresse.

Polki.pl sprzedają przez SMS

Żeby skorzystać z oferty zakupu świątecznych prezentów na serwisie, należy wejść na stronę Polki.one-step.pl, a następnie kliknąć na wybraną zakładkę produktową. Na stronę sklepu kierują bannery reklamowe emitowane na portalach Polki.pl oraz Wizaz.pl, a także box reklamowy na stronie głównej Polki.pl. Produkty podzielone są na pomysły "dla niej" i "dla niego", jak również na różne zakresy cenowe.

Po wybraniu pozycji, którą chce się kupić, wystarczy wysłać SMS z kodem znajdującym się pod danym produktem na numer 70500. Konsultant OneStep oddzwania, by potwierdzić szczegóły zamówienia. Towar trafia do Klienta w przeciągu 2-3 dni od daty złożenia zamówienia. Płatność dokonywana jest przy odbiorze.