Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Policz kredyt w Internecie

GE Bank Mieszkaniowy wzorując się na innych bankach chce uruchomić internetowy serwis, który ma pomóc ludziom wziąć kredyt na mieszkanie.

Na swoich stronach internetowych GE Bank Mieszkaniowy (www.bankmieszkaniowy.com.pl) już zamieścił kalkulator, który pozwala na obliczenie rat spłaty kredytów oferowanych przez firmę.

Są tez adresy biur sprzedaży GE i developerów współpracujących z bankiem w Polsce. W planach jest stworzenie wirtualnej sieci pośredników, która pomoże klientom na wzięcie kredytu. W tej sprawie planowana jest współpraca w istniejącymi portalami o tematyce mieszkaniowej.

Bank uruchom teżi własny serwis WWW z informacjami o rynku nieruchomości, zawierający porady prawne.

GE Bank Mieszkaniowy należy do GE Capital Corporation - finansowego ramienia koncernu General Electric (GE). Rozpoczął działalność w Polsce w 1992 r. jako Polsko-Amerykański Bank Hipoteczny. W listopadzie 1998 r. 100% akcji banku zostało zakupione przez GE Capital Corporation.