Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Pogaduszki w internecie: 7 na 10 internautów w Polsce ma słabość do komunikatora

Z badania TNS Interbus przeprowadzonego w listopadzie br. przez TNS OBOP wynika, że w ciągu ostatniego miesiąca 69,2% internautów w Polsce korzystało z komunikatora. Największym wzięciem cieszyło się Gadu-Gadu, którego używało w listopadzie aż 61,4% badanych.

Pogaduszki w internecie: 7 na 10 internautów w Polsce ma słabość do komunikatora

Korzystanie z komunikatorów w ciągu ostatniego miesiąca. Podział według wieku.

W Polsce aż 5 mln 140 tys. osób ucina sobie pogaduszki korzystając z komunikatorów. 90% ruchu przypada na 3 komunikatory - najpopularniejszy Gadu-Gadu (61,4%), Tlen (17,3%) i Onet Komunikator (10,8%).

Najwięcej amatorów komunikatorów jest wśród osób w wieku 15 - 19 lat. W tej grupie korzysta z nich aż 78%, w tym 74% z Gadu-Gadu. Tlen jest najpopularnieszy wśród osób w wieku 20-29 lat - używa go 25,6% z nich.

Badania TNS Interbus są realizowane co miesiąc przez TNS OBOP na reprezentatywnej próbie 1000 mieszkańców Polski powyżej 15 roku życia.