Playboy uruchamia videocasty

Internetowe wydanie znanego magazynu Playboy uruchamia nową usługę o nazwie "Bodcast", czyli przekaz wideo, w którym główną rolę grają oczywiście piękne kobiety, znane szerszej - głównie męskiej - publiczności pod przydomkami "króliczków". Jest to odpowiedź koncernu na rosnącą popularność multimedialnych transmisji online, takich jak podcasty i videocasty.

Na użytkowników codziennie czekać będzie nowa porcja plików, które będzie można zarówno odtworzyć bezpośrednio ze strony Playboy.com, jak i pobrać na dysk komputera bądź przenośnego odtwarzacza multimedialnego. Videocasty można także zasubskrybować jako wątki RSS. Warunkiem koniecznym do obejrzenia transmisji jest jedynie podanie adresu poczty elektronicznej, na który zostanie potem przesłana informacja o szczegółach połączenia ze stroną z "Bodcastami".

Co do zawartości plików, uprzedzamy rozentuzjazmowanych widzów, że w dostępnych na chwilę obecną "Bodcastach" mogliśmy znaleźć opowiedziany przez jedną z dziewczyn Playboya dowcip, poradę "Jak powiedzieć partnerce, że jest kiepska w łóżku" oraz wypowiedź Hugh Heffnera, założyciela Playboya z cyklu "Zapytaj Hefa".

Usługa przeznaczona jest oczywiście dla pełnoletnich użytkowników.

Więcej informacji: Playboy Bodcast