Playboy uruchamia videocasty

Internetowe wydanie znanego magazynu Playboy uruchamia nową usługę o nazwie "Bodcast", czyli przekaz wideo, w którym główną rolę grają oczywiście piękne kobiety, znane szerszej - głównie męskiej - publiczności pod przydomkami "króliczków". Jest to odpowiedź koncernu na rosnącą popularność multimedialnych transmisji online, takich jak podcasty i videocasty.

Na użytkowników codziennie czekać będzie nowa porcja plików, które będzie można zarówno odtworzyć bezpośrednio ze strony Playboy.com, jak i pobrać na dysk komputera bądź przenośnego

. Videocasty można także zasubskrybować jako wątki RSS. Warunkiem koniecznym do obejrzenia transmisji jest jedynie podanie adresu poczty elektronicznej, na który zostanie potem przesłana informacja o szczegółach połączenia ze stroną z "Bodcastami".

Co do zawartości plików, uprzedzamy rozentuzjazmowanych widzów, że w dostępnych na chwilę obecną "Bodcastach" mogliśmy znaleźć opowiedziany przez jedną z dziewczyn Playboya dowcip, poradę "Jak powiedzieć partnerce, że jest kiepska w łóżku" oraz wypowiedź Hugh Heffnera, założyciela Playboya z cyklu "Zapytaj Hefa".

Usługa przeznaczona jest oczywiście dla pełnoletnich użytkowników.

Więcej informacji: Playboy Bodcast