Pitbul.pl - taki pudelek o politykach

AWR Wprost uruchomiło portal Pitbul.pl, który w sposób zgryźliwy i przerysowany ukazywać ma absurdy polskiej sceny politycznej.

Bez ogródek, zgryźliwe, subiektywne, czasem humorystyczne, ale zawsze wymowne - takie mają być treści zawarte w nowym serwisie uruchomionym przez AWR Wprost -http://Pitbul.pl , któremu raczej trudno odmówić cech "pudelkowości".

Pitbul.pl ma być ponadto - wg zapewnień swych twórców - ostry dla polityków, zabawny dla internautów, niezależny, inteligentny, czujny i bojowy (ale nie wściekły).

Już dzisiaj w nowym serwisie z portfela AWR Wprost przeczytać można o "zbliżającym się kaczymi stópkami kongresie PIS", o nowych faktach z seksafery Marcinkiewicza oraz dowiedzieć się jak Doda pocieszała posła Palikota. Dla fanów wideo czekają zaś takie perełki jak opatrzony nagłówkiem "z archiwum X" film prezentujący premiera na nartach lub materiał dokumentujący "marsz moherowej armii na wojnę". Internauci ponadto pobawić się mogą w stworzenie komiksu na podstawie zaproponowanych zdjęć polityków.

Pitbul.pl - taki pudelek o politykach

Redakcja Pitbula dołoży wszelkich starań, aby wszystkie gafy popełnione przez polskich polityków znalazły swój odzew w artykułach popełnionych na pitbulowych stronach internetowych - przeczytać można na stronie serwisu.

Internauci zachęcani są do przesyłania własnych materiałów z politykami w roli głównej i kuszeni w tym zakresie gratyfikacjami pieniężnymi (za zdjęcie prezydenta opublikowanego tylko i wyłącznie w serwisie Pitbul.pl zarobić można nawet 1000 zł, fotka polityka pozaparlamentranego warta jest 150-250 zł). Za stworzenie strony odpowiedzialna jest agencja Autentika.

Pitbul.pl jest drugim nowym serwisem uruchomionym przez AWR Wprost z zakresu polityki. W październiku 2008 r. wystartował serwis typu "watch dog" Gover.pl, którego celem jest obiektywna obserwacja i komentowanie polskiej sceny politycznej.

Pitbul! Pitbul! No już dobrze, dobrze, puść pana polityka, pan polityk już będzie grzeczny - brzmi jedno z haseł promujących serwis.