Piotr Welc z Onetu do SITE

Piotr Welc, były dyrektor działu komunikacji marketingowej Onet.pl został prezesem spółki SITE S.A., która zajmie się budową multimedialnych serwisów internetowych.

Piotr Welc z Onetu do SITE

Welc w Onet.pl odpowiadał m.in. za zmianę wizerunku produktów takich jak Onet Teledyski, OnetLajt i Onet.TV, przed Onetem pracował m.in. w RMF FM. -Będziemy działać na bardzo konkurencyjnym rynku, ale będziemy działać szybko, skutecznie i niestandardowo. Liczę na to, że zespół menadżerów, który zostanie zbudowany w SITE będzie z powodzeniem realizował nasze plany rozwoju na rynku multimediów, zwłaszcza w zakresie dostarczania interaktywnej rozrywki i informacji- mówi o swojej nowej roli Welc.

Piotr Welc z Onetu do SITE

Piotr Welc

Firma IQ Partners S.A. objęła 80 % akcji w nowoutworzonej spółce SITE S.A.. Pozostałe 20% objął Piotr Welc, który został jednocześnie powołany na stanowisko prezesa zarządu spółki. Kapitał SITE S.A. wynosi 500 tys. zł, docelowo inwestycja IQ Partners S.A. w nowy podmiot ma wynieść 2,5 mln zł. Jak informuje IQ Partners w komunikacie, utworzenie SITE S. A. jest potwierdzeniem realizacji celów emisyjnych, założonych w ramach debiutu spółki na rynku New Connect.