Piątkowy Przegląd Prasy

UOKiK ukarał Tele2, Aster i Dialog karą w wysokości łącznie ponad 7 mln zł... Apple tymczasowo bez Jobsa... Biedronka będzie operatorem telefonów komórkowych... Dwie firmy chcą dostarczać telewizję w komórkach... Powstanie mapa wdrożeń systemów IT w polskiej administracji...

COMPUTERWORLD

Projektów na kopyCentrum Projektów Informatycznych MSWiA przygotowuje mapę drogową wdrożeń systemów IT w polskiej administracji.

http://p1.idg.pl/r/6f80d

Apple tymczasowo bez JobsaSteve Jobs, architekt największych sukcesów Apple, co najmniej do czerwca odpocznie od bezpośredniego kierowania firmą. Powodem jest zły stan jego zdrowia.

http://p1.idg.pl/r/2272f

SECURITY STANDARD

Namierzyć gumowe uchoProblem podsłuchu towarzyszy sieciom komputerowym od samego początku. Najnowszym osiągnięciem wykrywania ataków jest technika NSA do analizy czasu przesyłania danych.

http://p1.idg.pl/r/f34ef

GAZETA PRAWNA

Biedronka będzie operatorem telefonów komórkowychSieci handlowe mają szanse na sukces w telefonii komórkowej - oceniają analitycy. W Polsce do startu na komórkowym rynku szykuje się Biedronka.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/107436,biedronka_bedzie_operatorem_telefonow_komorkowych.html

Dwie firmy chcą dostarczać telewizję w komórkachDwie firmy - warszawska Mobile TV i zamojska Info TV-FM - złożyły wczoraj oferty w przetargu na cyfrową telewizję mobilną.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/107466,dwie_firmy_chca_dostarczac_telewizje_w_komorkach.html

UOKiK ukarał Tele2, Aster i Dialog karą w wysokości łącznie ponad 7 mln złUrząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) ukarał trzy firmy telekomunikacyjne - Aster, Tele2 i Dialog - karami o łącznej wartości ponad 7 mln zł, poinformował urząd w czwartek.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/107385,uokik_ukaral_tele2_aster_i_dialog_kara_w_wysokosci_lacznie_ponad_7_mln_zl.html