Piątkowy Przegląd Prasy

Rosną przychody z usług telekomunikacyjnych dla biznesu... Do 2010 r. wszyscy Europejczycy powinni mieć dostęp do szybkiego Internetu... Producenci komórek idą na muzyczną wojnę... Pakiet telekomunikacyjny UE zasługuje na pełne poparcie... Zmiany kadrowe w Grupie TP...

COMPUTERWORLD

Lider Informatyki 2008 - wyniki konkursu

Po raz dwunasty - w ramach konkursu Lider Informatyki - nagrodziliśmy firmy i organizacje użyteczności publicznej przodujące w wykorzystaniu technologii informatycznych w zarządzaniu.

http://p1.idg.pl/r/e790c

GAZETA PRAWNA

KE: do 2010 r. wszyscy Europejczycy powinni mieć dostęp do szybkiego Internetu

Komisja Europejska chce, aby do 2010 roku wszyscy Europejczycy mieli dostęp do szerokopasmowego internetu - poinformowała w czwartek komisarz ds. telekomunikacji Viviane Reding.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/38339,ke_do_2010_r_wszyscy_europejczycy_powinni_miec_dostep_do_szybkiego_internetu.html

Pakiet telekomunikacyjny UE zasługuje na pełne poparcie

Zdaniem Anny Streżyńskiej, prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej, rozwiązania pakietu telekomunikacyjnego UE, dotyczące skrócenia okresu umów, numerów alarmowych czy zgłaszania kradzieży telefonu zasługują na pełne poparcie.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/38297,strezynska_pakiet_telekomunikacyjny_ue_zasluguje_na_pelne_poparcie.html

GAZETA WYBORCZA

Komórki garną się do muzyki

Producenci telefonów komórkowych idą na muzyczną wojnę - Nokia już za miesiąc da użytkownikom swoich komórek dostęp do milionów piosenek. W jej ślady idzie Sony Ericsson.

http://wyborcza.pl/1,82244,5736145,Komorki_garna_sie_do_muzyki.html

Zmiany w Grupie TP

Nowi członkowie zarządu Telekomunikacji Polskiej i nowy prezes Wirtualnej Polski - to wynik wczorajszych obrad rad nadzorczych tych spółek.

http://wyborcza.pl/1,82244,5736142,Zmiany_w_Grupie_TP.html

PULS BIZNESU

Rosną przychody z usług telekomunikacyjnych dla biznesu

Jak wynika z opublikowanego w czwartek raportu Urzędu Komunikacji Elektronicznej, usługi dla biznesu z roku na rok stanowią coraz większy procent usług telefonicznych.

http://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=933e2ec1-1d9d-4e13-b1ba-e594a541c541