Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Piątkowy Przegląd Prasy

Konkurenci zainwestują we współpracę z TP S.A... Brak spójnej wizji rozwoju telewizji DVB-H?... MediaTel rośnie... Kobiety są wymarzonymi klientami operatorów komórkowych... Mały reaktor jądrowy Toshiby...

COMPUTERWORLD

Mio Technology i Navman - pierwsze wspólne produktyMio Technology Corporation, czołowy dostawca osobistych urządzeń nawigacyjnych GPS na świecie, zaprezentował najnowszą rodzinę przenośnych produktów GPS nazwaną MioMoov oraz innowacyjny pakiet treści i usług MioMore. Moov jest pierwszym wspólnym projektem po fuzji firm Mio oraz Navman i obejmuje pięć produktów zbudowanych na sprawdzonej technologii GPS Mio, wyposażonych w intuicyjne oprogramowanie do wyznaczania tras.

http://p1.idg.pl/r/791a2

RZECZPOSPOLITA

Konkurenci zainwestują we współpracę z TP S.A.Lider rynku traci klientów. Ponad 300 mln zł chcą wydać operatorzy na inwestycje w centrale TP. Pozwoli im to na dostęp do ok. 5 mln potencjalnych abonentów.

http://rp.pl/artykul/103163.html

GAZETA PRAWNA

Nadawcy: UKE bez wizji rozwoju telewizji mobilnejNadawcy zainteresowani mobilną telewizją odpowiedzieli na stanowisko UKE w sprawie wdrażania tej usługi. Zarzucają urzędowi brak spójnej wizji rozwoju telewizji DVB-H.

http://p1.idg.pl/r/227da

GAZETA WYBORCZA

MediaTel rośnieSpółka telekomunikacyjna MediaTel kupiła od Netii część firmy Premium Internet.

http://www.gazetawyborcza.pl/1,82244,4997841.html

Jak Pakistan YouTube udawał Jak pokazał incydent YouTube z Pakistanem, internet to wciąż miejsce, w którym wiele spraw załatwia się przy piwie. Ale czasem może odbić się to czkawką.

http://www.gazetawyborcza.pl/1,82244,4997837.html

Kobiety są wymarzonymi klientami operatorów komórkowychKobiety są wymarzonym klientem dla operatorów telekomunikacyjnych: rozmawiają przez telefon dłużej niż mężczyźni i już nie wyobrażają sobie życia bez komórki.

http://gospodarka.gazeta.pl/IT/1,69805,4997840.html

GAZETA.PL

Mały reaktor jądrowy ToshibyJest mały, bezpieczny, prosty w użyciu i przyjazny dla środowiska. Aż trudo uwierzyć, że mowa tu o reaktorze jądrowym.

http://gospodarka.gazeta.pl/IT/1,88732,4996548.html

DZIENNIK

Jak uwolnić się od biurkaKiedy kilka osób wspólnie pracuje nad jednym dokumentem przez internet, ciągłe przesyłanie jego zaktualizowanych wersji e-mailem to prawdziwa udręka. W internecie znajdziemy narzędzia, które nam tego oszczędzą. Jedno z nich zaprezentował w tym tygodniu Microsoft.

http://www.dziennik.pl/nauka/hitech/article134908/Jak_uwolnic_sie_od_biurka.html

Elektroniczny szpieg Reklamowany na brytyjskim rynku telekomunikacyjnym komórkowy szpieg pozwala odczytać wszystkie informacje z karty SIM. Nawet te uprzednio skasowane.

http://www.dziennik.pl/nauka/hitech/article134783/Kazdy_moze_przeczytac_Twoje_skasowane_SMS_y.html