Piątkowy Przegląd Cyfrowy

IE w dół, zyskuje Chrome... MySpace kupuje MySpace.co. Za 25 tys. dolarów... Google, ARBO i IDMnet największymi sieciami reklamowymi w polskim internecie... $"A dresik" reklamuje pocztę w Wirtualnej Polsce... Punkty kontaktowe na temat usług i handlu elektronicznego rozpoczną działalność...

GAZETA PRAWNA

Punkty kontaktowe na temat usług i handlu elektronicznego rozpoczną działalność

W październiku zaczną działać dwa punkty kontaktowe: jeden dla administracji, a drugi dla firm świadczących usługi drogą elektroniczną.

http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/447524,punkty_kontaktowena_temat_uslug_i_handlu_elektronicznego_rozpoczna_dzialalnosc.html

AZ.pl

MySpace kupuje MySpace.co. Za 25 tys. dolarów.

Domena MySpace.co została sprzedana na aukcji za 25 tys. dolarów. Rekordy whois wskazują, że nowym właścicielem nazwy jest Twentieth Century Fox, firma należąca do NewsCorp, właściciela serwisu MySpace.

http://aznews.pl/2010/09/myspace-kupuje-myspace-co-za-25-tys-dolarow/

wirtualnemedia

Google, ARBO i IDMnet największymi sieciami reklamowymi w polskim internecie

Reklama umieszczona w serwisach Google może trafić do 92 proc. polskich internautów - wynika z czerwcowego badania Megapanel PBI/Gemius. Nieco mniejsze zasięgi mają sieci reklamowe ARBOinteractive, IDMnet i ARBOnetwork.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/google-arbo-i-idmnet-najwiekszymi-sieciami-reklamowymi-w-polskim-internecie

"A dresik" reklamuje pocztę w Wirtualnej Polsce

W najważniejszych mediach ruszyła kampania reklamowa poczty mailowej oferowanej przez Wirtualną Polskę. Akcję - opartą na zabawnej grze słów "a dresik" - przygotowały agencja reklamowa 303 oraz działy marketingu i komunikacji portalu.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/a-dresik-reklamuje-poczte-w-wirtualnej-polsce-wideo

Net Applications: IE w dół, zyskuje Chrome

Po dwóch z rzędu wzrostach Internet Explorer zanotował spadek udziału w rynku internetowych przeglądarek. Straciła również Opera, a najwięcej zyskał Chrome.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/net-applications-ie-w-dol-zyskuje-chrome