Panorama Firm ma lepsze mapy

Serwis internetowy Panoramy Firm od 1 marca zostanie zaprezentowany w nowej odsłonie. Najważniejszą nowością jest dokładna mapa umożliwiająca płynne przybliżanie i oddalanie. Prezentujemy zrzuty ekranu serwisu przed jego oficjalną premierą.

Nowe mapy są oparte na materiałach dostarczonych przez Polskie Przedsiębiorstwo Wydawnictw Kartograficznych. Zbudowane są w oparciu o technologię flash i umożliwiają szybkie przewijanie oraz przybliżanie i oddalanie. Można planować trasę, szukać adresów oraz firm, których dane znajdują się w bazie Panoramy Firm. Mieliśmy okazję przetestować nową wersję map, oferta wydaje się być konkurencyjna dla Map24.pl, Targeo, czy nie działającego w pełni w Polsce Google Maps.

Kolejną nowością jest wprowadzenie filtrowania wyników oraz słownika poprawiającego literówki. Rozwiązania wyszukiwawcze dostarczył Netsprint.

Panorama Firm ma lepsze mapy

Mapa Polski

Zmienił się także wygląd całego serwisu. - Zmieniony layout jest bardziej przyjazny dla użytkowników oraz ułatwia orientowanie się w zawartości www.pf.pl, a wprowadzona wyższa rozdzielczość jest odpowiedzią na stosowane obecnie standardy - mówi o nowej wersji PF Piotr Dębski, Kierownik Rozwoju Eniro Polska.

Jak podkreśla Panorama Firm, nowości na stronie zostały wprowadzone na podstawie badań

przeprowadzonych wśród użytkowników serwisu.

Serwis PanoramaFirm.pl był według grudniowego Megapanelu 31 najpopularniejszą witryną w Polsce, z 1,85 mln użytkowników (real users), 14,7 mln odsłon i zasięgiem 14,1%.

Galeria zrzutów ekranu nowej wersji serwisu dostępna jest po kliknięciu na link "Zobacz galerię ilustracji" pod niebieską ramką.

http://www.pf.pl

Patrz także:

Połączyć mapy z bazą danych