PalPhone - darmowy telefon na Facebooku

PalPhone to aplikacja stworzona na Facebooka, która pozwala za darmo dzwonić z Facebooka zarówno do użytkowników najpopularniejszego serwisu społecznościowego na świecie, jak i na telefony stacjonarne.

PalPhone - darmowy telefon na Facebooku
PalPhone

Aplikacja PalPhone autorstwa firmy easyCALL jest dostępna w serwisie Facebook. Umożliwia ona ona rozmowy telefoniczne bez opłat. Żeby dzwonić do innych użytkowników Facebooka wystarczy mieć swoje konto na Facebooku, mikrofon oraz słuchawki. I niczego nie musimy instalować.

PalPhone pozwala także dzwonić na telefony stacjonarne w Polce. W przyszłości będzie można też dzwonić do innych krajów oraz na komórki. Jednak jest pewien minus - PalPhone ma limit długości rozmowy na telefony stacjonarne (minuty). Więc co kilka minut jesteśmy rozłączani. Ale w przypadku rozmów Faceboook - Facebook tego ograniczenia nie ma.

PalPhone - społecznościowy telefon?

Bezpośrednie darmowe rozmowy głosowe z serwisów społecznościowych takich jak Facebook to będzie kolejna wielka zmiana w internecie. Już w tej chwili nie ma potrzeby korzystania z oddzielnych komunikatorów tekstowych takich jak Gadu-Gadu, gdyż wygodniejsza jest komunikacja testowa przez Facebooka. Teraz czas na rozmowy głosowe i problemy mogą mieć komunikatory głosowe takie jak Skype. Bo po co mamy instalować jakiś oddzielny program, skoro będziemy mogli zadzwonić z Facebooka? Prostota zawsze (prawie) wygrywa.

Źródło: WP